Juro Clean 4m³ szlamu + 2 m³ wody
18 lipca 2016
Juro-clean hybrid R10 E 4
2 sierpnia 2016
Juro Clean 4m³ szlamu + 2 m³ wody
18 lipca 2016
Juro-clean hybrid R10 E 4
2 sierpnia 2016

Witamy

Na blogu będziesz mógł obejrzeć nasze ostatnie realizacje.

Samochody które możesz zobaczyć na naszej stronie dostarczane są głównie do Szwecji, Szwecki rynek jest dla nas bardzo ważny, co istotne nasze pojazdy są tam bardzo cenione.

Głównym atutem naszej firmy jest to że budujemy nasze pojazdy ściśle pod danego klienta zgodnie z jego potrzebami.
Pojazdy są idealnie do nich dopasowane.

Ośmielę się powiedzieć że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie życzenia naszych klientów.

Naszym następnym celem jest ekspansja na rynek Polski, mamy swojego przedstawiciela na terenie Polski który zna dobrze potrzeby klientów oraz wymagania tego rynku.

Najważniejszy dla nas jest klient oraz jego potrzeby, dla klienta istotne jest efektywne lecz także bezpieczne wykonywanie swoich usług.

Planujemy wizytę w Polsce na początku Września aby pokazać nasz ostatni projekt, planujemy się pojawić w Trójmieście oraz Warszawie, w najbliższej przyszłości planujemy zaprezentowanie lokalizacji w których nasi polscy Klienci będą mogli nas odwiedzić i zapoznać się z naszą ofertą, naszymi pojazdami.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, możesz się z nami skontaktować przy użyciu formularza kontaktowego, dzięki temu będziemy w stanie się z tobą umówić na spotkanie aby poznać Twoje potrzeby i pokazać możliwości ich zaspokojenia.

Jako przedstawiciel na Polskę , będę się starał informować Was o wszystkich ważniejszych zdarzeniach a także interesujących pojazdach które budujemy dla naszych Klientów.